Повідомити про проблему
Я навчу тебе, як друкувати швидше за допомогою методу друку наосліп

Безкоштовний тест швидкості друку

Набери невеликий текст. Перевір, скільки знаків на хвилину ти друкуєш українською, російською або англійською, та здивуй друзів чи роботодавців сертифікатом швидкості друку.

ПРОЙТИ ТЕСТ ДРУКУ
сертифікат швидкість точність
platinum 350 зн./хв 99.5%
gold 250 зн./хв 98.7%
silver 200 зн./хв 96%
Проходь тестування скільки завгодно разів та на будь-якій розкладці. До заліку піде лише кращий результат. Тож не бійся та пробуй знову! А ще перевір свій рейтинг у таблиці кращих результатів після проходження тесту швидкості друку та спробуй стати переможцем. Пройти тест друку

Навіщо проходити тест
швидкості друку?

Щоб дізнатися свою швидкість і точність друку, зрозуміти чи потрібно щось поліпшити. Середня швидкість друку становить 200 зн./хв., спробуй перевершити її! Ти можеш пройти тест кілька разів і побачити, як твоя швидкість друку поліпшується з часом.

Після проходження тесту онлайн ти отримаєш сертифікат швидкості друку, який зможеш прикріпити до резюме, показати вчителю або похизуватися перед друзями .

Як ми вимірюємо
швидкість друку?

Ми вимірюємо швидкість друку в зн./хв  — скільки знаків на хвилину без помилок ти набрав. «Знаком» вважається будь-який символ включно з пропусками. Ми враховуємо тільки правильно набрані слова .

Тому, якщо зроблено помилку, підрахунок символів зупиняється, поки ти її не виправиш.


Тест займе лише 2-3 хвилини!

Проходь тест, скільки захочеш. Обмежень немає.
Хапай клавіатуру та вимірюй свою швидкість друку!

Пройти тест друку