Курс сліпого друку для португальської розкладки (Бразилія)

15 уроків

Курс сліпого друку для португальської розкладки QWERTY в Бразилії допоможе тобі навчитися набирати швидше і звичайні літери, і символи.

course pt_BR

Португальська — одна з найпоширеніших мов у світі! Нею говорить приблизно 218 мільйонів людей з усього світу, вона є офіційною мовою в Португалії та Бразилії. Граматика мови у цих країнах дуже схожа, а вимова — ні, це найважливіша різниця між ними. Бразильці вимовляють слова у більш відкритій манері, португальці — у більш закритій.

keyboard pt_BR

Поділитися

Бразильська клавіатура, хоч і QWERTY, має низку своїх особливостей. Вона містить мертві клавіші для п’яти варіантів діакритичних знаків, що використовуються в мові. Літера Ç (седиль) має свій власний ключ. А від португальської розкладки бразильська відрізняється розташуванням цифр та розділових знаків на клавіатурі.

Думаю, тепер ти отримав достатньо цікавих та корисних фактів про португальську (Бразилія) розкладку клавіатури, саме час приступити до вивчення сліпого друку. А щоб навчання було веселим, можна взяти участь у грі на швидкість друку. Уперед!

Дивись також курси сліпого друку для інших розкладок: