Курс друкування наосліп на турецькій розкладці

15 уроків

Хочеш легко та швидко друкувати турецькою? Ти прийшов за адресою! Наш безкоштовний онлайн-курс турецької QWERTY клавіатури допоможе покращити навички друку в найкоротші терміни!

course tr

Розкладка турецької для Q-клавіатури майже ідентична англійській QWERTY з кількома додатковими специфічними турецькими літерами, такими як «ç», «ğ», «ı», «ö», «ş» та «ü». На додаток до унікальних літер, турецька мова також використовує кілька знаків наголосу, таких як «безкрапкова i» та «седілла», які змінюють вимову голосних звуків.

keyboard tr

Поділитися

Набір тексту турецькою мовою може бути складним для початківців, особливо коли мова йде про використання спеціальних літер та знаків наголосу. Однак за допомогою наших 15 уроків ти навчишся швидко і точно друкувати наосліп без необхідності постійно дивитися на клавіатуру. А чи знаєш, що середньостатистична людина витрачає на друк 21 день на рік? Уяви, наскільки більшого ти зможеш досягти, якщо заощадиш цей час. Наш курс турецького друку допоможе підвищити швидкість і точність набору тексту, зробивши друк турецькою мовою легким і швидким.

Дивись також курси сліпого друку для інших розкладок: