Курс сліпого друку для нідерландської розкладки

19 уроків

Тим, хто подорожує до Нідерландів і мають намір опанувати мову країни, варто пам’ятати, що вони стикаються з великим обсягом лексики, оскільки повний словник нідерландської мови налічує найбільшу кількість слів серед усіх мов. Що стосується друку, то нідерландці використовують стандартну розкладку клавіатури QWERTY зі своїми відмінностями.

course nl

По всьому світу близько 22 мільйонів людей спілкуються нідерландською мовою.

  • Крім Нідерландів, нідерландська мова є поширеною у Бельгії, де нею розмовляє близько 60% населення, і вона є офіційною мовою в регіоні Фландрія.
  • У колишніх голландських провінціях нідерландська мова не тільки поширена, а й має офіційний статус. Наприклад, це стосується країн Суринам, Антильських островів та Арубі.
  • Літні покоління в Індонезії досі знають голландську мову з часів, коли країна була колоніально залежною від великого європейського «брата».

keyboard nl

Поділитися

Основна відмінність нідерландської клавіатури в тому, що деякі символи, наприклад «+» та «-» знаходяться зовсім в непередбачуваних місцях :) А от щодо літер, то тут все стандартно. З нашим курсом ти точно навчишся друкувати нідерландською і прокачаєш свою швидкість друку до небес.

Дивись також курси сліпого друку для інших розкладок: