Повідомити про проблему

Групи

Зберіться компанією та влаштуйте справжнє змагання. Навчайте учнів і співробітників у цікавому форматі. Групи Ratatype допоможуть вам перетворити буденне навчання на захопливий батл.

групи друзів

Змагайся з друзями та вчися друкувати швидше. Створи групу, запроси друзів, щоб визначити, хто друкує швидше. Це просто і цікаво. Проведи змагання серед друзів, у родині, школі або навіть у цілому місті.

Корпоративна група

Ви директор компанії чи HR-менеджер? Бажаєте підвищити ефективність співробітників? Створіть корпоративну групу для своєї компанії. Дізнайтеся швидкість друку співробітників. Встановіть призовий фонд та проведіть змагання. У підсумку всі почнуть друкувати швидше! А ваша компанія, можливо, потрапить у рейтинг кращих компаній Forbes :)

Для вчителів

Створіть групу вашого класу, запустіть уроки і стежте за результатами своїх учнів. Дізнайтеся більше про групи для вчителів на Ratatype.

ПРОСУНУТИ ГРУПУ

Створи свою групу та отримай унікальну адресу, щоб відправити її друзям ел. поштою, через Skype, Facebook тощо. Коли друзі приймуть запрошення, ми дамо тобі знати.

Хочеш друкувати швидше разом із друзями? Створи групу на Ratatype. Це просто, цікаво і безкоштовно.