Як додати класи з Google Classroom на Ratatype

Як додати класи з Google Classroom на Ratatype

Сподіваюсь, що ви вже знайомі з чудовою можливістю навчати студентів в класах на Ratatype. Тому зараз розкажу вам про швидкий спосіб додати ваші класи з Google Classroom прямо на сайт і розпочати навчання сліпому друку.

 1. Авторизуйтесь і пройдіть в розділ своїх груп. Авторизуйтесь і пройдіть в розділ своїх груп.
 2. Натисніть кнопку Синхронізувати з Classroom.
 3. Оберіть обліковий запис Google, в якому у вас є створені класи в Google Classroom. Оберіть обліковий запис Google, в якому у вас є створені класи в Google Classroom.
 4. Надайте, будь ласка, дозволи, щоб Ratatype міг синхронізувати класи і натисніть кнопку Продовжити. Надайте, будь ласка, дозволи, щоб Ratatype міг синхронізувати класи і натисніть кнопку Продовжити.
 5. Оберіть класи, які бажаєте додати на Ratatype і натисніть кнопку Синхронізувати з Classroom. Ви можете вибрати будь-яку кількість класів. Оберіть класи, які бажаєте додати на Ratatype і натисніть кнопку Синхронізувати з Classroom. Ви можете вибрати будь-яку кількість класів.
 6. Трохи почекайте… Трохи почекайте…
 7. Готово! Готово!
 8. Тепер класи з вашого облікового запису Google Classroom разом зі студентами на Ratatype! Ви можете починати навчання сліпому друку. Тепер класи з вашого облікового запису Google Classroom разом зі студентами на Ratatype! Ви можете починати навчання сліпому друку.

Що дає вам синхронізація з Google Classrom на Ratatype

 1. Швидке створення класів і додавання студентів.
 2. Уніфіковані дані у двох програмах.
 3. Можливість додати нових студентів на Ratatype та легке оновлення їх даних у вашому класі Google Classroom.

Сміливо використовуйте цю можливість і навчайте ваших учнів сліпому друку разом з Ratatype!

Поділитися