Дослідження: як заощадити 19 днів на рік завдяки швидкому друку

Дослідження: як заощадити 19 днів на рік завдяки швидкому друку

Коли у 2013 році ми створювали клавіатурний тренажер Ratatype, його головною метою було допомогти людям навчитися друкувати швидше. Сьогодні наш сайт кожного місяця відвідують більше ніж 600 000 користувачів. І ми подумали, а що ще дають наші уроки людям, та чи може простий тренажер для друку змінити чиєсь життя? Щоб розібратися в цьому питанні, наша команда провела невелике дослідження.

Ми проаналізували 350 000 користувачів Ratatype та переконалися, що постійні тренування дійсно допомагають підвищити швидкість друку. Потім ми порівняли результати тестів швидкості друку з кількістю пройдених уроків та вивели просту формулу успіху. Чим більше уроків ти проходиш, тим швидше друкуєш. Звісно, якщо твоя клавіатура працює коректно і всі клавіші натискаються як треба.

Щоденні уроки друку допоможуть збільшити швидкість набору тексту

Хочеш конкретики? Твоя швидкість друку збільшиться на 15% після проходження всіх уроків швидкого набору тексту на нашому сайті. При цьому кількість помилок з кожним заняттям буде зменшуватися, і в підсумку ти заощадиш чимало часу, не відволікаючись на виправлення помилок.

Пройди тест, аби дізнатися, з якою швидкістю друкуєш ти.

Заощаджуй 19 днів щороку

Займайся на Ratatype лише по 30 хвилин на день та вже через два тижні ти помітиш, що друкуєш швидше.

У середньому людина витрачає близько трьох з половиною годин на набір тексту на клавіатурі — на роботі та в особистому листуванні, публікуючи пости у соціальних мережах тощо. Але якщо ти збільшиш свою швидкість друку на 15%, то заощадиш до 31 хвилини на день! А це 192 години на рік.

Уяви, що кожна людина в середньому активна близько 10 годин на день, а це означає, що економія складе 19 днів щороку!

Як заощадити 19 днів на рік завдяки швидкому друку — дослідження Ratatype

Серйозно, ти звільниш 192 години для життя, просто пройшовши уроки швидкого друку. І не тільки ти! Поділися цією статтею з друзями, щоб допомогти їм заощадити час.

Поділитися

Поділився нашим постом? Чудово, тепер саме час змінити своє життя. Розпочни навчання швидкому друку з Ratatype та заощаджуй 19 днів на рік.

Дивись також