Як економити 21 день, друкуючи швидше

Як економити 21 день, друкуючи швидше

Коли у 2013 році ми створювали клавіатурний тренажер Ratatype, його головною метою було допомогти людям навчитися друкувати швидше. Сьогодні наш сайт кожного місяця відвідують більше ніж 250 000 користувачів. І ми подумали, а що ще дають наші уроки людям, та чи може простий тренажер для друку змінити чиєсь життя? Щоб розібратися в цьому питанні, наша команда провела невелике дослідження.

Ми проаналізували 45 000 користувачів Ratatype та переконалися, що постійні тренування дійсно допомагають підвищити швидкість друку. Потім ми порівняли результати тестів швидкості друку з кількістю пройдених уроків та вивели просту формулу успіху. Чим більше уроків ти проходиш, тим швидше друкуєш.

Щоденні уроки друку допоможуть збільшити швидкість набору тексту

Хочеш конкретики? Твоя швидкість друку збільшиться на 20% після проходження всіх уроків швидкого набору тексту на нашому сайті. При цьому кількість помилок з кожним заняттям буде зменшуватися, і в підсумку ти заощадиш чимало часу, не відволікаючись на виправлення помилок.

Пройди тест, аби дізнатися, з якою швидкістю друкуєш ти.

Заощаджуй 21 день щороку

Займайся на Ratatype лише по 30 хвилин на день та вже через два тижні ти помітиш, що друкуєш швидше.

У середньому людина витрачає близько трьох годин на набір тексту на клавіатурі — на роботі та в особистому листуванні, публікуючи пости у соціальних мережах тощо. Але якщо ти збільшиш свою швидкість друку на 20%, то заощадиш до 35 хвилин на день! А це 213 годин на рік.

Уяви, що кожна людина в середньому активна близько 10 годин на день, а це означає, що економія складе 21 день щороку!

Як заощадити 21 день на рік завдяки швидкому друку — дослідження Ratatype

Серйозно, ти звільниш 213 годин для життя, просто пройшовши уроки швидкого друку. І не тільки ти! Поділися цією статтею з друзями, щоб допомогти їм заощадити час.

Поділитися

Поділився нашим постом? Чудово, тепер саме час змінити своє життя. Розпочни навчання швидкому друку з Ratatype та заощаджуй 21 день на рік.

Дивись також