Середня швидкість друку. Інфографіка

Середня швидкість друку. Інфографіка

Яка середня швидкість друку на клавіатурі? Хто друкує швидше — хлопці чи дівчата? Як висока швидкість набору тексту допоможе змінити роботу або отримати підвищення? Про це та багато іншого ти дізнаєшся з інфографіки від Ratatype.

Середня швидкість друку. Інфографіка

Чемпіон швидкісного друку

Рекордсменкою зі швидкості набору тексту стала Стелла Паджунас. У 1946 році їй вдалося надрукувати 1080 знаків за одну хвилину на електричній друкарській машинці IBM. Зараз чемпіонкою з набору тексту на клавіатурі англійською мовою є Барбара Блекборн. Під час тесту в 2005 році вона розвинула швидкість друку до 1060 знаків на хвилину на клавіатурі Дворака — спрощеному варіанті звичної нам розкладки QWERTY.

При цьому середня швидкість друку становить 207 знаків на хвилину. Це набагато нижче, ніж результати рекордсменів, і навіть нижче тієї швидкості, яка допоможе тобі досягнути успіху в роботі. Однак це вже непоганий результат.

Хто друкує швидше

Хлопці у середньому набирають текст на клавіатурі зі швидкістю 220 знаків на хвилину. Тобто на 35 знаків швидше, ніж дівчата, середній результат яких — 185 знаків на хвилину. Це трохи дивно, адже за статистикою дівчатам доводиться друкувати частіше, ніж представникам сильної статі.

Хочеш дізнатися, на що здатен ти? Перевір свою швидкість друку, щоб порівняти із середнім результатом. Можливо, саме тобі вдасться скласти конкуренцію визнаним чемпіонам.

Як щодо друкарських помилок?

Середня точність друку становить 92%, тобто на кожні 100 слів людина робить близько 8-ми помилок. Професійний набір тексту передбачає точність від 97% і вище.

Але буває так, що помилки стаються не через твою одруківку, а через некоректну роботу клавіш. Щоб перевірити їх роботу можеш скористатися нашим інструментом перевірки клавіатури.

Вище середнього

Щоб покращити навички набору тексту і навчитися друкувати як професіонал, потрібно постійно тренуватися. Запам'ятай: лише тренування приведе тебе до успіху. Дослідження показали, що постійна практика допомагає перевищити середній показник швидкості друку втричі.

Коли починати навчання швидкому друку

Розвинені навички друку допоможуть тобі краще вчитися у школі чи університеті та навіть підвищать шанси отримати роботу відразу після захисту диплома. 65% людей вчаться швидко друкувати до 24 років. Тим, хто починає навчання після 25 років, навички швидкого друку необхідні для професійного зростання.

Мотивація

Легше навчитися швидко друкувати до 18 років. Але це не означає, що якщо ти швидко набираєш текст, час припиняти тренування. Середня швидкість друку — одна з важливих навичок, яка зробить твоє резюме привабливішим. А ще, збільшивши швидкість друку, ти зможеш заощадити 21 день свого життя. Використовуй клавіатурний тренажер Ratatype, щоб не втратити навички і покращити свою швидкість набору тексту.

Поділитися
Дивись також