Перевірка клавіатури

Для чого цей тест клавіатури

Наш спеціальний тест дозволяє ретельно перевірити кожну клавішу на клавіатурі прямо у твоєму браузері. Тестер клавіатури Ratatype простий, швидкий, ефективний і, що найголовніше, абсолютно безплатний.

тест на швидкість друку клавіатури

Тестер Ratatype сумісний з більшістю клавіатур і браузерів. Незалежно від того, чи є ти звичайним користувачем, чи менеджером з обладнання, відповідальним за обслуговування клавіатур в офісах чи школах, наш сайт кардинально змінить правила. Уяви собі, що ти тестуєш 25 клавіатур за хвилини замість годин!

Клавіатура є основним інструментом для введення інформації в ПК або ноутбук, але іноді клавіші можуть залипати або вводити неправильні символи. Наша перевірка клавіатури допомагає точно визначити проблеми, незалежно від того, виникають вони через механічні проблеми чи через збої програмного забезпечення.

Онлайн-тест клавіатури Ratatype робить оцінку її функціональності легкою та безпроблемною.

Коли використовувати тест клавіатури

Якщо тобі цікаво, коли використовувати цей тест, ось кілька сценаріїв, в який момент він може бути корисним:

 • Перевірка функціональності клавіатури: використовуй сайт, щоб переконатися, що всі клавіші на твоїй клавіатурі працюють правильно.
 • Діагностика проблем із набором тексту: якщо у тебе виникають труднощі із набором тексту, скористайся перевіркою клавіатури, щоб визначити, це пов’язано з проблемами програмного, чи апаратного забезпечення.
 • Перевірка на наявність ореолів: визнач, чи клавіатура відчуває ореоли, коли натискаються кілька клавіш, але реєструються лише деякі.
 • Оцінка реєстрації клавіш: перевір, скільки клавіш може реєструвати одночасно клавіатура твого комп’ютера або ноутбука.
 • Перевірка клавіш від F1 до F12: переконайся, що твої функціональні клавіші (F1-F12) працюють. Це може бути складно визначити за допомогою звичайного введення.

Незалежно від того, використовуєш ти клавіатуру Mac чи Windows, наш тест клавіатури автоматично адаптується до твоєї системи.

Як користуватися тестом клавіатури Ratatype

Щоб перевірити свою клавіатуру онлайн, просто почни друкувати! Симулятор віртуальної клавіатури реагуватиме: клавіші змінюватимуть кольори після кожного натискання.

 • A

  Просто натискай клавіші на клавіатурі, і віртуальна розкладка буде виділяти кожне натискання клавіші темно зеленим кольором.

 • W

  Якщо клавіша залипає та повторюється, вона залишатиметься жовтою, що вказує на проблему. Ти можеш натискати клавішу стільки разів, скільки потрібно, і лічильник буде відстежувати всі натискання.

 • Над клавіатурою на панелі показано, які клавіші ти натиснув. Щоб скинути віртуальну клавіатуру, натисни кнопку «скинути», розташовану ліворуч від панелі навігації. Цей інструмент перевірки клавіатури необхідний для виявлення натискань клавіш і діагностики клавіатури.

Вимоги до діагностики клавіатури Ratatype

Щоб ефективно діагностувати працездатність твоєї клавіатури, враховуй це під час перевірки:

 • Використання JavaScript: для точного виконання цього тесту потрібен JavaScript.
 • Сумісність із браузером: тест клавіатури Ratatype працює з популярними сучасними браузерами. Ми рекомендуємо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox або Edge для отримання оптимальних результатів.
 • Виявлення клавіші Print Screen: більшість браузерів не можуть визначити, чи натиснуто клавішу Print Screen, що може вплинути на точність визначення клавіші.
 • Fn клавіша: якщо просто натиснути кнопку Fn, то твій браузер не зможе розпізнати це натискання. Тому рекомендую перевірити роботу цієї клавіші натискаючи її комбінацію з іншими функціональними клавішами. Просто натискай Fn+F1, Fn+F2 і так далі.
 • Локалізація: симулятор клавіатури на цій сторінці базується на англійській (США) розкладці. Назви кнопок можуть відрізнятися залежно від конфігурації твого браузера, оскільки додаткова локалізація не застосовується.
 • Обмеження розпізнавання кнопок: веббраузер може обмежувати точне відтворення всіх кнопок під час тестування. Отже, певні клавіші на твоїй клавіатурі мають розпізнаватися або відображатися правильними позначками. Пам’ятай, що програмне забезпечення клавіатури, операційні системи та налаштування браузера можуть впливати на передачу сигналу під час тестування.

Допомога

 • Тест клавіш від Ratatype — це онлайн-інструмент, призначений для тестування клавіатури, перевірки натискання клавіш і швидкості їх реагування. Він оцінює продуктивність твоєї клавіатури, підсвічуючи, які клавіші функціонують правильно, і виявляє будь-яку затримку під час натискання клавіші. Це вкрай важливо для професійних геймерів, яким потрібна швидка та чутлива клавіатура, особливо в таких іграх, як «Valorant», «Fortnite», «Counter Strike 2», «League of Legends» і «Minecraft».

 • Так, використання тесту клавіатури від Ratatype абсолютно безплатно. Це ідеальний інструмент для онлайн-перевірки клавіатури.

 • Зараз ми підтримуємо розкладки клавіатури Windows і Mac. Просто перемикайся між макетами, натискаючи вкладки «Windows» або «Mac» у верхній частині сторінки.

 • Спробуй наш тест набору тексту, щоб випробувати себе та перевірити, чи зможеш ти досягти 500 знаків за хвилину! Це ще один спосіб перевірити продуктивність клавіатури.

 • Переконайся, що клавіші fn не заблоковано

  Якщо твої клавіші fn перестали працювати, ймовірно, було випадково натиснуто клавішу fn lock. Вона функціонує подібно до клавіш Caps Lock або Num Lock, і зазвичай легко визначити, чи активна вона. Щоб перевірити, чи заблоковані твої клавіші fn, знайди на клавіатурі клавішу fn f lock або f mode.

  Використай засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв

  У старіших версіях Windows ми могли отримати доступ до засобу усунення несправностей апаратного забезпечення та пристроїв через панель керування. Тепер потрібно скористатися командним рядком. Ось як:

  1. Відкрий меню «Пуск» і знайди «Командний рядок».
  2. Вибери найкращий результат.
  3. Введи `msdt.exe -id DeviceDiagnostic` і натисни Enter.
  4. Відкриється засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв. Натисни «Далі», щоб почати процес усунення несправностей.

  Онови або перевстанови драйвери клавіатури

  Щоб розв'язати проблеми з функціональними клавішами, що не працюють, переконайся, що драйвери твоєї клавіатури оновлені. Це особливо важливо для клавіатур з унікальними функціями, які вимагають спеціального програмного забезпечення, сумісного з Windows.

  Вимкни фільтр клавіш

  У Windows функція Filter Keys призначена для запобігання повторним натисканням клавіш. Однак її вимкнення може покращити функціональність клавіш fn.

  Щоб вимкнути цю функцію, переглянь інструкції щодо ввімкнення та вимкнення клавіш фільтра на своєму пристрої.