Часті питання

Не працює клавіша Fn, що робити?

Переконайся, що клавіші fn не заблоковано

Якщо твої клавіші fn перестали працювати, ймовірно, було випадково натиснуто клавішу fn lock. Вона функціонує подібно до клавіш Caps Lock або Num Lock, і зазвичай легко визначити, чи активна вона. Щоб перевірити, чи заблоковані твої клавіші fn, знайди на клавіатурі клавішу fn f lock або f mode.

Використай засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв

У старіших версіях Windows ми могли отримати доступ до засобу усунення несправностей апаратного забезпечення та пристроїв через панель керування. Тепер потрібно скористатися командним рядком. Ось як:

  1. Відкрий меню «Пуск» і знайди «Командний рядок».
  2. Вибери найкращий результат.
  3. Введи `msdt.exe -id DeviceDiagnostic` і натисни Enter.
  4. Відкриється засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв. Натисни «Далі», щоб почати процес усунення несправностей.

Онови або перевстанови драйвери клавіатури

Щоб розв'язати проблеми з функціональними клавішами, що не працюють, переконайся, що драйвери твоєї клавіатури оновлені. Це особливо важливо для клавіатур з унікальними функціями, які вимагають спеціального програмного забезпечення, сумісного з Windows.

Вимкни фільтр клавіш

У Windows функція Filter Keys призначена для запобігання повторним натисканням клавіш. Однак її вимкнення може покращити функціональність клавіш fn.

Щоб вимкнути цю функцію, переглянь інструкції щодо ввімкнення та вимкнення клавіш фільтра на своєму пристрої.

Відповідь корисна для тебе?

Пов’язані статті

Часті питання
Не можеш знайти відповідь? Запитай у служби підтримки.