Про нас

Про нас

Привіт, я — Капітан Ratatype і розповім про мій клавіатурний тренажер. Ratatype — це зручний, простий і безкоштовний онлайн-тренажер друку для тих, хто хоче навчитися друкувати швидше.

Я знаю, що тобі доводиться багато друкувати: вдома, у школі, на роботі, і це забирає час, який можна присвятити іншим заняттям. З Ratatype ти можеш звільнити до 20 хвилин на день — адже він навчить тебе друкувати набагато швидше і «сліпий десятипальцевий метод набору тексту» більше не буде просто фразою з підручника.

Отже, чому Ratatype — кращий клавіатурний тренажер

Отже, чому Ratatype — кращий клавіатурний тренажер
 • Мої курси абсолютно безкоштовні для всіх користувачів будь-якою мовою.
 • Простий і зрозумілий інтерфейс не буде відволікати тебе від вивчення розкладки клавіатури.
 • Ти легко можеш отримати свій сертифікат друку онлайн, потрібно всього лише зареєструватися і перевірити свою швидкість, пройшовши тест друку.
 • Ти не встигнеш занудьгувати під час тестів і уроків — це ж справжня гра! Потрібно просто увімкнути режим гри в тренажері і уроки перестануть бути нудними :)
 • Запала клавіша? Щось не спрацьовує на клавіатурі — перевірка клавіатури від Ratatype допоможе віднайти кнопки, що не працюють.
 • Ще тут можна змагатися в групах з друзями, адже разом веселіше!
 • Вивчаєш нову мову? Не питання! У мене дуже багато мовних курсів друку. І мову практикуєш, і друкувати вчишся.

Які курси є на Ratatype?

Які курси є на Ratatype?

Клавіатурний тренажер Ratatype підтримує вивчення швидкого друку на декількох розкладках і різними мовами. Ти можеш вивчити такі курси:

 • англійська розкладка;
  • QWERTY;
  • AZERTY;
  • Дворака;
 • іспанська розкладка;
 • португальська розкладка (Бразилія);
 • німецька розкладка;
 • французька розкладка;
 • українська розкладка;
 • польська розкладка;
 • російська розкладка;
 • італійська розкладка;
 • турецька розкладка;
 • нідерландська розкладка.

Вибрати потрібний курс навчання друку можна після реєстрації на особистій сторінці користувача, у розділі «Курси сліпого друку» або на сторінці тренажера.

У кожному курсі друку — до 20 уроків, а в кожному уроці — до 25 вправ. За кожну вправу можна отримати нагороду:

 • Зірку — за виконання вправи.
 • Мішень — за проходження вправи без помилок.
 • Блискавку — за хорошу швидкість (в різних вправах вона може відрізнятися).

Ну що, вже готовий позмагатися з самим собою? Мені здається, це відмінна можливість поліпшити твої результати друку.

Як грати та вчитися друкувати наосліп одночасно

Як грати та вчитися друкувати наосліп одночасно

Ігри люблять дорослі та діти. Тому Капітан Ratatype придумав, як зробити уроки друку ще цікавішими й ефективнішими — заробляй монети, купуй нових героїв, вчись друкувати наосліп! В ігровому режимі користувачі у 2 рази частіше повертаються до уроків і при цьому проходять більше вправ, ніж при звичайному навчанні. Дізнатись більше про ігровий режим.

Уроки друкування для кожного!

Ratatype — це відмінний тренажер друку як для дітей, так і для дорослих. Ну як він може не сподобатися? Цікаві уроки, яскраві сертифікати, нагороди, змагання… Змагання! Змагання швидкості друку можна влаштувати серед учнів твого класу або колег в офісі.

Ти програміст? А може, письменник, копірайтер або секретар? Чи ти перекладач, вчитель, блогер? А може, ти ще вчишся в школі або універі? Та не важливо! Всі, хто працюють за комп'ютером, можуть поліпшити свої навички друку разом з Ratatype.

Уроки сліпого друку для вчителів і школярів

Уроки сліпого друку для вчителів і школярів

Учителям — теж до мене! З вправами швидкого друку від Ratatype можна ефективно організувати уроки інформатики. Мінімум відволікаючих факторів допоможуть дітям зберегти концентрацію, елементи гри і нагороди не дадуть занудьгувати під час проходження уроків друку. А з групами легко контролювати результати й успішність студентів.

Групи на Ratatype

Вчитися разом веселіше й цікавіше. Тому на Ratatype є зручні групи, в яких можна змагатися з друзями, однокласниками, колегами — та з ким завгодно! Можна дивитися, хто пройшов більше уроків, а в кого — краща швидкість друку. Гонки на клавіатурі допоможуть весело і цікаво згуртувати команду і поліпшити навички друку кожного її учасника.

Перевірка клавіатури

Тест клавіш від Ratatype — це онлайн-інструмент, призначений для тестування клавіатури, перевірки натискання клавіш і швидкості їх реагування. Він оцінює продуктивність твоєї клавіатури, підсвічуючи, які клавіші функціонують правильно, і виявляє будь-яку затримку під час натискання.

Ratatype для різних країн

Ratatype для різних країн

Ratatype — це міжнародний онлайн-тренажер друку. Тому є різні версії для різних країн: Іспанії, Франції, Італії, Бразилії, Німеччини, України, Польщі, Туреччини, Нідерландів, а також міжнародна версія.

Тисячі користувачів щодня покращують свої навички сліпого друку разом з Ratatype. Сподіваюся, що ти станеш одним з них :)

Часті питання про Ratatype

 • Привіт, дорогий користувачу Ratatype!

  Маємо для тебе супер новину — свіжий редизайн вже на Ratatype! Так, так, ми нарешті це зробили.

  Що ж такого крутого там буде?

  Отож, розкажімо трохи більше про оновлений вигляд. Перше, що варто знати, це те, що це більш свіжий та сучасний дизайн. Ми розробили його з урахуванням твоїх потреб, щоб користування Ratatype викликало лише комфорт.

  Рушаймо швидше!

  Ми розуміємо, що твій час — це скарб. Тому новий дизайн також приніс покращену швидкість завантаження сторінок. І це означає, що ти можеш ще швидше розпочати свою неймовірну подорож до вдосконалення навичок друкування!

  Тепер ти з нами завжди та скрізь!

  І ще одне цікаве оновлення: ми забезпечуємо повну підтримку для всіх можливих девайсів. Так, не лише комп'ютери! Тепер ти зможеш користуватися Ratatype на своєму улюбленому планшеті або навіть смартфоні. Неважливо, де ти знаходишся — можливості для навчання завжди під рукою.

  Сподіваємось, ти оціниш всі зміни. Ми віримо, що новий дизайн зробить твоє користування Ratatype ще яскравішим та зручнішим. Нам важлива твоя думка, тож якщо хочеш поділитись враженнями про зміни або зауваженнями, пиши на [email protected].

  З турботою та ентузіазмом,

  Команда Ratatype

 • Більше ніяких обмежень — Ratatype доступний на мобільних пристроях.

  Ми надаємо повну підтримку для всіх типів пристроїв. Так, все правильно — не тільки на комп'ютерах! Тепер ви можете використовувати Ratatype на своєму улюбленому планшеті або навіть смартфоні. Не має значення, де ти знаходишся — можливості для навчання завжди під рукою.

 • На Ratatype заробити не вийде.

  Це тренажер друку, він допоможе опанувати навичку сліпого друку. А розвинуті навички допоможуть отримати хорошу роботу в іншому місці.

 • Ймовірно, вибрано неправильну розкладку клавіатури в налаштуваннях комп'ютера (вона має відповідати мові вправи).

  Або на комп'ютер встановлено ​​програму-перемикач розкладки Punto Switcher або автоматичний перекладач сторінок. Якщо одну з цих програм увімкнено, вимкни в ній функцію автоматичного перемикання для коректної роботи тренажера.

 • Щоб відновити пароль, потрібно перейди на сторінку «Нагадати пароль» і вказати ел. пошту. Ти отримаєш електронного листа, який допоможе відновити пароль.

  Якщо лист не приходить

  1. Почекай 15 хвилин після надсилання. Зазвичай листи доходять за 1-2 хвилини, але іноді можуть затримуватися не з нашої вини.
  2. Перевір папку «Спам». Можливо, лист помилково потрапив туди.
  3. Переконайся, що ел. пошта введена правильно.

  Якщо ви спробували всі способи та нічого не допомагає, напиши нам. Ми все перевіримо та спробуємо допомогти вам.

 • В бесплатній версіїї Ratatype ти можеш скільки завгодно разів перевіряти швидкість друку та щодня проходити по 10 вправ друкування наосліп. Для того, щоб позбавитись лімітів необхідно придбати одноразово необмежений доступ до навчання. 

  Також, можеш прибрати рекламу за невелику плату або зробити пожертвування та підтримати Ratatype.

 • Навчання та тестування на Ratatype працює коректно для:

  • OS Window від 8 версії та вище;
  • Mac OS;
  • Chrome OS;
  • Linux.

  І якщо на одній з цих ОС ти використовуєш браузери Chome, Sarari, Firefox або Edge, все вийде.

  На жаль, для решти операційних систем і браузерів коректну роботу тренажера та тестування гарантувати не можемо.

  Проте читати корисні статті на Ratatype можна з будь-якого пристрою, ОС чи браузера.

 • Дуже шкода, що ти хочеш видалити профіль на Ratatype. Будемо вдячні, якщо розкажеш, чому вирішив це зробити.

  Щоб видалити профіль, потрібно перейти на сторінку редагування профілю та в нижній частині натиснути на посилання «Видалити мій профіль».

  Або ти можеш перейти на сторінку видалення облікового запису зараз.

 • Шкода, що ти не можеш використовувати Ratatype. Щоб ми могли розв'язати питання, будь ласка, напиши нам листа з такою інформацією:

  1. У тебе є реєстрація на сайті? Яку пошту використовуєш?
  2. Яка операційна система і браузер використовуються?
  3. Яку розкладку клавіатури ти використовуєш?
  4. Проблема виникла з проходженням тестування або вправи?
  5. Будь ласка, прийшли нам знімок екрана з проблемою.

  Ми все перевіримо та спробуємо допомогти якнайшвидше.

 • Темна тема - це візуальний режим, за якого інтерфейс сайту Ratatype відображається в темних тонах. Основна мета темної теми - зменшити навантаження на очі під час тривалого користування сайтом і створити комфортніші умови для роботи в умовах недостатнього освітлення.

  Як увімкнути темну тему

  Темна тема доступна тільки користувачам, які придбали Ratatype Plus. Щоб увімкнути темну тему, виконайте одну з таких дій:

  1. Використовуй перемикач у меню сайту в хедері.
  2. Перемикайся на темну тему за допомогою перемикача у футері.
  3. Перейди в налаштування профілю користувача і вибери відповідну опцію.

  Переваги темної теми

  • Зниження втоми очей: Темна тема зменшує яскравість екрана, що допомагає знизити навантаження на очі, особливо в умовах низької освітленості.
  • Економія енергії: На пристроях з OLED-екранами використання темної теми може сприяти зниженню енергоспоживання і продовжити час роботи батареї.
  • Естетична привабливість: Багато користувачів віддають перевагу темним темам через їхній стильний і сучасний вигляд.

  Переходь на Ratatype Plus і використовуй Ratatype по максимуму.